a

Lubiana Resort to szczególnie piękne miejsce na Kaszubskiej ziemi, gdzie czuć bliskość natury, zielona sceneria wśród lasów i jezior.

Zniżki na określone terminy i dla stałych bywalców
Przyjemna polityka anulowania rezerwacji

Poza sezonem odsyłamy przedpłatę w przypadku rezygnacji, niezależnie od sytuacji. W sezonie, czyli w czerwcu, lipcu, sierpniu oraz we wrześniu obowiązuje trzy dniowy termin wpłaty zaliczki i jest ona zwracana jedynie w przypadku rezygnacji co najmniej miesiąc przed datą przyjazdu. 

piesze wycieczki

wędkowanie, kajakarstwo

lokalizacja przy samej plaży

jazda na rowerze

Wypożyczalnia sprzętu
Rower miejski 20 zł/godz. lub cały dzień 90 zł
Rower wodny 40 zł/godz.
Kajaki 30zł /godz. lub cały dzień 100 zł

Dzięki naszej wieloletniej pracy w branży gastronomicznej posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby dzień Waszego ślubu począwszy od pysznego jedzenia i napojów po wyjątkowe dekoracje i atrakcje był idealny!

Lubiana Resort to szczególnie piękne miejsce na Kaszubskiej ziemi, gdzie czuć bliskość natury, zielona sceneria wśród lasów i jezior. Idealne miejsce dla miłośników wypraw rowerowych czy kajakowych. Malowniczy krajobraz tych okolic sprawi, że każdy odetchnie tutaj pełną piersią.

Marek Otulski

Ale co, jeśli ten krajobraz jest nie tylko przepełniony wyjątkową historią i znaczeniem dla wielu pobliskich gości, którzy dzieciństwo spędzili nad tutejszym jeziorem, nagle okazuje się, że jest on nie tylko estetyczny, lecz także pełen potencjału, otwarty na zmiany i nowości.

Ewelina Chmiel

Jest coś szczególnego w tym miejscu, to piękna, zielona sceneria. To prawie tak, jakby kolory zostały dobrane specjalnie po to, by cieszyć oko. Jeśli dodać do tego malowniczy krajobraz, trudno oprzeć się poruszeniu serca

Nie kryła zachwytu obecna właścicielka pani Maria